Novinky

Štěňátka

Rezervace na štěňátka přijímáme celoročně, byť nepatříme mezi velkochovy. V sekci Plánujeme a O nás se můžete podívat, zda máte zájem s námi spolupracovat, jelikož si pořizujete člena rodiny a ne věc! V případě dohodnuté návštěvy buďte, prosím, schovívaví, máme normální zaměstnání jako běžný člověk, návštěvy i chov děláme ve svém volném čase.Naše feny

U každé feny naleznete jednotlivé informace. V tuto chvíli vlastníme dvě feny, které jsou v chovném plánu Holandského klubu chovatelů saarloosova vlčáka. V případě, že budete mít zájem od nás mít štěně saarloose, připravte se prosím na pár zásadních podmínek.

Tyto podmínky přejímají chovatelské podmínky v domovině a každý seriozní milovník plemene je povinnen se jimi řídit. Byly zpracované opravdu velmi dávno a jejich hlavní cíl je držet kvalitu chovu plemene po celém světě.

1. Cena štěněte je pevná pro všechny majitele i chovatele plemene.

2. Ke každému štěněti získává majitel chovatelskou smlouvu - ne kupní. Štěně zůstává vždy majetkem klubu, který s ním nakládá jako s chovným materiálem.

3. Majitel je povinnen se řídit doporučeními klubu včetně výběru vhodného partnera a odchovu štěňat a umožnit vždy a za všech okolností kontrolu.

4. V případě, že se již nemůže starat o štěně, je toto povinnen nahládit klubu, který se o to postará.

5. Odebráním štěněte od chovatele začíná a nikolik končí spolupráce. Štěně se vždy odebírá jako perspektivní, neexsistuje pet kvalita.

6. Klub vždy dává garanci původu, i potencionálního využití v chovu, což dneska žádný jiný chovatel nezaručí.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

CZENDENL