Novinky

Štěňátka

Rezervace na štěňátka přijímáme celoročně, byť nepatříme mezi velkochovy. V sekci Plánujeme a O nás se můžete podívat, zda máte zájem s námi spolupracovat, jelikož si pořizujete člena rodiny a ne věc! V případě dohodnuté návštěvy buďte, prosím, schovívaví, máme normální zaměstnání jako běžný člověk, návštěvy i chov děláme ve svém volném čase.Poděkování a odkazy

Rádi bychom poděkovali za vše a družbu máme s :

http://www.anmajoon.com/     - chovatelská stanice miniaturních bulteriérů paní MVDr. Pacltové. Je to jedna z chovatelských stanic, kterou doporučujeme pro její opravdu férové jednání a chov probíhá dle zásad welfare, Navíc je paní doktorka odborníkem pro plemeno bulterier, takže umí poradit i se závažnějším problémem.

http://rosmery.cz/cs/   - chovatelská stanice anglických kokršpanělů, jezevčíků a flat coated retrieverů rodiny Kašparových. Rodina Kašparů chová štěňata dle zásad welfare v nádherném prostředí Valašska, štěňata dávají vymazlená a navíc vždy ochotně ooradí i v otázkach chovu a výstav,

 http://www.kelecskypoklad.com/wp/  - z této chovatelské stanice jsme si přivezli našeho chesapeaka Baltíka. Je to tradiční chovatelská stanice, která stejně jako my, má několik plemen. Přijímá celoročně záznam na štěňátka. Kdo hledá akčního česapíka ať neváhá a napíše sem.

http://www.arqeva.cz/  - z této chovatelské stanice jsme si přivezli vymazlenou Akašku. Stanice chová čs vlčáky a můžeme ji za sebe doporučit pro rodinný způsob odchovu. Její majitelka navíc s čsv cvičí, takže může doporučit i vhodný styl cvičení.

 

Veterináři jsou nedílnou součástí našeho života, výběr kvalitního veterináře je pro nás prioritou. Zde jsou veterináři, které doporučujeme pro jejich vybavení, znalosti a zkušenosti, které máme vyzkoušené.

https://www.veterinalaznicka.cz/ - stránky našeho dvorního veterináře. Pan doktor je špičkovým odborníkem v oblasti reprodukce, má kolem sebe vynikající kolektiv a co na něm obdivujeme kromě jeho znalostí, je především přístup k pacientům i jejich majitelům.

http://www.vetcentrum.cz/  - když je nouze nejvyšší a je problém, co nepočká do běžných ordinačních hodin, doporučujeme i tuto nemocnici (je to jediná nemocnice poblíž).  Za nás však konkrétně doporučujeme MVDr. Duchka, který pro nás dělá kompletní ortopedii. Je to špičkový odborník a chirurg, posuzovatel dědičných ortopedických vad. Za bezmála 14 let co se známe, jsme s jeho postupem i výsledky vždy byli spokojeni a každý, komu jsme ho doporučili, také.

http://www.vetlife.cz/ - rodinná veterinární organizace, která pro nás zajišťuje především posuzování dědičných oční vad. Na to je naší veterinářkou paní MVDr. Lenská, která dokáže vždy navodit tu správnou atmosféru, při níž i bázlivější jedinec se dokáže hodit do klidu a pohody.

Dále máme kolem sebe lékaře, ke ketrým jezdíme dle jejich aktuálního působiště. Jsou to :

MVDr. Pavlík - špičkový ortoped

MVDr. Veselý - špičkový diagnostik a běžná údržba :-)

MVDr. Mikešová - špičková diagnostika a běžná údržba :-)

 

Může se hodit.....

http://www.cmku.cz/  - stránky Českomoravské kynologcké unie, organizace zastřešující čistokrevný chov v ČR

http://www.ceskoslovenskyvlcak.cz/  - stránky klubu chovatelů československého vlčáka, našeho národního plemene

http://www.bulterierclub.com/  - klub chovatelů bulteriérů, zaštřešující i plemeno miniaturní bulterier

http://www.kchls.cz/  - klub zastřešující lovecké slídiče - tedy plemena retrívrů a kokršpanělů

https://saarlooswolfhonden.nl/  - chovatelský klub saarloosových vlčáků - naší organizace, pod jejichž chovatelským plánem pracujeme

 http://www.wolfdog-database.com/en/breed/virtual_mating?generation=9&sire=8315&dam=7723 - pomůcka pro chovatele čs vlčáků. Databáze čs vlčáků včetně virtuálního spojení.

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

CZENDENL