Novinky

Štěňátka

Rezervace na štěňátka přijímáme celoročně, byť nepatříme mezi velkochovy. V sekci Plánujeme a O nás se můžete podívat, zda máte zájem s námi spolupracovat, jelikož si pořizujete člena rodiny a ne věc! V případě dohodnuté návštěvy buďte, prosím, schovívaví, máme normální zaměstnání jako běžný člověk, návštěvy i chov děláme ve svém volném čase.Naše aktivity s pejsky

Vážíme si každého, kdo se psy něco dělá. Je úplně jedno, zda se jedná o vrcholovou služební, sportovní kynologii, či jen rád se psy vymetá výstavy nebo slézá hory. Jakákoliv činnost, která zabaví psa a upevní jeho vztah k majiteli má svůj obdiv. Znamená to, že si lidé uvědomují hlavní poslání chovu - ne vyhrávat, ale především prožít spokojený a dlouhý život s parťákem, který nikdy nezradí. A tak by to mělo být.

Dříve jsme měli více času na volnočasové aktivity se psy. Jelikož však jako běžní smrtelníci chodíme do práce, kam psy brát nesmíme, navíc máme běžné závazky a malé dítě, omezily se naše aktivity na výstavy a pobyt se psy v přirodě. Bez mučení přiznáváme, že víkend na Šumavě se psem je pro nás oázou, rozhodně větši než pobíhání ve výstavním kolbišťi.

Máme to štěstí, že s majiteli našich štěňat jsme v kontaktu, a tak můžeme spolu trávit i volný čas.

P1290619 

  .

 

  

 

 

 

 

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

CZENDENL