Novinky

Štěňátka

Rezervace na štěňátka přijímáme celoročně, byť nepatříme mezi velkochovy. V sekci Plánujeme a O nás se můžete podívat, zda máte zájem s námi spolupracovat, jelikož si pořizujete člena rodiny a ne věc! V případě dohodnuté návštěvy buďte, prosím, schovívaví, máme normální zaměstnání jako běžný člověk, návštěvy i chov děláme ve svém volném čase.Naše feny

V této sekci jsme se snažili co nejvíce napsat o každé z  našich buličích děvčat. Každá je jiná, každá je velká osobnost. Teda skoro každá. Jen babička Šíša má místo mozku žrádlo, a tak dobrovolně a radostně nic neřeší a hledá jen způsob, co by snědla. V současné době je mozkem buličí sekce Ness (Amnesia), která Šíšu i svou dceru Vendelínku opečovává. S Campinou jsou nesmiřitelné rivalky a nemá smysl se snažit je usmířit.

Součástí naší rodiny je též Aibe Mini Kalimero Bohemica (Bibi) a Alberto Mini Kalimero Bohemica (Bertík). Oba žijí u rodičů v Pihelu u České Lípy a vytváří nerozlučnou dvojici. Aibe je matka D a F vrhu a užívá si zaslouženého odpočinku.

Dsc_0066

Alberto 

Dsc_0047

Aibe

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

CZENDENL