Novinky

Štěňátka

Rezervace na štěňátka přijímáme celoročně, byť nepatříme mezi velkochovy. V sekci Plánujeme a O nás se můžete podívat, zda máte zájem s námi spolupracovat, jelikož si pořizujete člena rodiny a ne věc! V případě dohodnuté návštěvy buďte, prosím, schovívaví, máme normální zaměstnání jako běžný člověk, návštěvy i chov děláme ve svém volném čase.Vítejte....

slider slider slider slider slider slider slider

Vítejte na stránkách CHS Kalimero Bohemica. Specializujeme se na chov miniaturních bulteriérů, československých a saarloosových vlčáků. Ve smečce máme jediného kluka - chesapeake bay retrievera Baltazara a  v neposlední řadě také nová naděje anglický kokršpaněl Rozárka. Informace průběžně doplňujeme, neboť za 10 let chovatelské činnosti se toho událo skutečně hodně, ať se to týká získaných národních, klubových či mezinárodních šampionů nebo i pracovních zkoušek u plemene miniaturní bulterier.

Jsme členové několika chovatelských klubů, jako jediní ve střední Evropě též členové prestižního nizozemského klubu chovatelů saarloosova vlčáka, který jak známo, si své členy i chovatele velmi dlouho a pečlivě vybírá.

V roce 2019 bude naše chovatelská stanice slavit 10 let od založení a to si zaslouží nový, krásný, barevný web, který bude poukazovat na naší historii, naše perličky, a též naše nej :-) Ať se Vám na našich stránkách líbí.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

CZENDENL